وب سایت “از این سو”با توجه به قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، قانون های تدوین‌شده جرایم اینترنتی و قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و کاربران آن نمی بایست هیچ‌گونه مطلبی را که با شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی مغایرت دارد در این وب‌سایت منتشر نمایند. اگر کاربری در این زمینه مرتکب تخلف شده و تخلف او اثبات گردد عواقب احتمالی آن متوجه خود شخص متخلف خواهد بود و شناسه کاربری‌ وی حذف می گردد.

سو‌ءاستفاده از نام تجاری “از این سو” ، وب سایت “از این سو”، مکاتبات “از این سو” یا استفاده از نام‌های مشابهی که حتی شبه‌برانگیز هستند، به هر نحوی ممنوع است.

“از این سو” در صورت مشاهده چنین مواردی حق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه رسیدگی به جرایم اینترنتی در داخل یا خارج و همچنین اطلاع‌رسانی به مجریان یا استفاده‌کنندگان سرویس را برای خود محفوظ می‌دارد.

وب ‌‌سایت “از این سو” پایگاه اینترنتی دیگری به جز  www.azinso.irوwww.azinsoo.com  ندارد. همچنین فقط از طریق ایمیل رسمی email : info@azinsoo.com با کاربران خود تماس برقرار می کند.

“از این سو” مکاتبات اینترنتی‌ دیگری را که با آدرس‌هایی به‌جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت انجام شود را تأیید نمی‌کند.